Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Visuomeninių pastatų durų remontas

Visuomeninių pastatų durų remontas

Remontuojame visų visuomeninės paskirties patalpų įvairias vidaus ir lauko duris, gaminamas iš įvairių medžiagų: stiklines, medines, plastikines, aliuminines, metalines, o šarvo durų atnaujiname ir keičiame nusidėvėjusius bei sugadintus apdailos skydus į modernius šiuolaikinius.

Viešojo naudojimo patalpose dažniausiai keičiame, taisome, sureguliuojame ir montuojame atskiras durų detales ir priedus tokius pačius arba panašius, kaip ir namų, butų bei laiptinių durų. Tik visuomeninės paskirties pastatuose dažniau remontuojame ir įvairių pagalbinių patalpų bei avarinio išėjimo duris, montuojame, remontuojame ir keičiame privalomus antipanikus (specialios rankenos, kurias avariniu atveju nulenkus galima be raktų staiga atverti užrakintas duris).

Nuo 1999 m. dirbame Kauno ir Vilniaus, o nuo 2023 m. – dar ir Klaipėdos apskrityje. Savo pasiūlymus deriname su užsakovo pageidavimais bei durų paskirtimi. Visus durų remonto, keitimo bei montavimo darbus atliekame kiekvienai įmonei, įstaigai ar organizacijai priimtinu metu, kad nesutriktų įmonės darbas.

Dažniausiai tenka remontuoti, montuoti arba keisti šių visuomeninės paskirties pastatų duris.

Ofisų lauko ir vidaus durų remontas

Ofisų lauko ir vidaus durų remontas

Remontuojame ofisų duris – plastikines, stiklines, medžio masyvo, faneruotas, metalines, šarvuotas, kompozicines, sureguliuojame geometriją, padidiname sandarumą.

Įntegruojame „karališkojo“ rakto sistemą, t. y. galimybę įmonės vadovui arba patalpų valytojai atrakinti vienu raktu visų įmonės patalpų duris ir padalinių vadovams atrakinti jų pavaldume esančių patalpų duris.

Ligoninių, poliklinikų, vaistinių, farmacijos įmonių durų remontas

Ligoninių, poliklinikų, vaistinių, farmacijos įmonių durų remontas

Ilgaamžiškesnės ir patvaresnės, higieniškesnės ir lengviau valomos yra metalinės arba lengvos konstrukcijos metalinės durys. Būtent į tokias duris dažniausiai tenka keisti senas, susidėvėjusias medines. Remontuojame ir plastikines, stiklines bei kitokias kabinetų ar kitų patalpų duris. Dirbame laikydamiesi gydymo įstaigose nustatytų taisyklių, o karantino metu dėvime kaukes ir antbačius. Visiškai sutvarkome darbo vietą.

Mokyklų, vaikų darželių durų remontas

Mokyklų, vaikų darželių durų remontas

Šioms durims tenka išskirtinai didelis krūvis. Dėl intensyvaus judėjimo jos labiau dėvisi, dažnai tenka keisti vyrius ir rankenas.

Darbo laiką deriname prie konkrečių sąlygų, kad nereikėtų dirbti prie vaikų, nes būtų nesaugu. Dažniausiai tenka remontuoti aliuminines, medines ir plastikines duris. Naujesnio tipo aliumininės durys dažnai būna su grūdinto stiklo paketais, dengtais apsaugine plėvele, apsaugančia judrius vaikus nuo netyčinio susižeidimo, nes toks stiklas nedūžta į aštrias šukes.

Vaikų darželiuose tarp grupių yra dažnos lengvo tipo metalinės arba medinės durys, dengtos itin atsparia dėvėjimuisi laminuota danga.

Kavinių, restoranų durų remontas

Kavinių, restoranų durų remontas

Šiose viešojo maitinimo įstaigose dažniausios yra plastikinės, aliumininės, stiklinės bei kompozicinės pagrindinio įėjimo bei metalinės gamybinių ir pagalbinių patalpų durys.

Dėl itin dažno varstymo tenka keisti susidėvėjusius durų pritrauktuvus, rankenas, spynas. Spynas tenka keisti ne tik dėl susidėvėjimo, bet ir pametus raktus arba dėl darbuotojų kaitos.

Viešbučių, grožio salonų, SPA, kirpyklų durų remontas

Viešbučių, grožio salonų, SPA, kirpyklų durų remontas

Keičiame ir remontuojame šių durų visas spynas – plokštelines, cilindrines, išmaniąsias, kodų skaitytuvus bei kitus priedus: vyrius, pritrauktuvus, evakuacinių patalpų antipanikus.

Montuojame papildomas spynas: kodines, elektronines išmaniąsias, praėjimo kontrolės.

Darbus atliekame užsakovo pageidaujamu metu, dažniausiai nesant lankytojų arba po įmonės darbo laiko.

Parduotuvių ir prekybos centrų durų remontas

Parduotuvių ir prekybos centrų durų remontas

Parduotuvėse remontuojame ir keičiame spynas, pritrauktuvus, antipanikus ir vyrius. Dėl intensyvaus ir dažno, beveik nepertraukiamo, durų naudojimo ypač dėvisi vyriai ir pritrauktuvai. Iškrypusius vyrius perviriname, pakeitę naujais.

Pagalbinių, šoninių, avarinių išėjimų lauko durys dažniausiai būna metalinės, sunkesnės už kitų medžiagų duris. Todėl svarbu, kad atitinkamam durų svoriui būtų pritaikyti ir vyriai.

Teatrų, muziejų, bibliotekų ir kitų viešųjų vietų durų remontas

Teatrų, muziejų, bibliotekų ir kitų viešųjų vietų durų remontas

Tai įstaigos su daugelių labai skirtingų durų – ne vien tik dailiomis estetiškomis pagrindinio įėjimo, bet ir tvirtomis saugyklų, pagalbinių patalpų, kabinetų durimis.

Skirtingos specifikos šarvo, plastikinės, priešgaisrinės, stiklinės, evakuacinės su antipanikais durys privalo gerai funkcionuoti esant dideliems žmonių srautams. Pagrindinis dėmesys skiriamas durų pritrauktuvams ir pačių durų bei spynų saugumui.

Gamybinės paskirties patalpų durų remontas

Gamybinės paskirties patalpų durų remontas

Skirtinga gamyba – skirtingi reikalavimai, tad prisideriname prie visų vidaus taisyklių.

Bendra tai, kad visose patalpose yra įvairių tipų intensyviai varstomos durys. Dėvisi ir krypsta lankstai, pritrauktuvai, rankenos ir spynos. Visur reikalingi antipanikai.

Montuojame vieno, arba „karališkojo“, rakto sistemas ir elektronines spynas.

Bankų lauko ir vidaus priešsaugyklinių šarvo durų remontas

Bankų lauko ir vidaus priešsaugyklinių šarvo durų remontas

Pagrindinis bankų durų reikalavimas – jų saugumas, tvirtumas, patvarumas.

Montuojame ir remontuojame vidaus bei lauko ypatingai aukšto saugumo lygio duris: patalpų viduje montuojame metalines ir priešsaugyklines, o į lauko pusę – šarvuotas duris.

Stiklinės, plastikinės ar medinės durys labiau skirtos lankytojų patalpoms.

Sukaupę apie 25 metų vertingą įvairios paskirties durų remonto patirtį, galime ne tik išpildyti durų bei spynų remonto užsakymą, t. y. pašalinti problemą, bet ir patarti, pasiūlyti palankius bei racionalius sprendimus, atitinkančius durų ir jų dalių bei priedų naujausius kokybės standartus.

Visuomeninių pastatų durų remonto darbų kainos

Durų detalės, priedai, remonto darbai
Kaina* Eur nuo
Durų spynos keitimas
20
Šarvuotų durų seifinė spyna
60
Šarvuotų durų seifinės spynos keitimas
50
Evakuacinių durų antipanikas
50
Antipaniko montavimo darbai
30
Durų pritrauktuvų keitimas
50
Durų sandarikliai, tarpinės
20
Sandarinimo tarpinių keitimas
20
Durų stiklo paketas
100
Stiklo paketo keitimas
100
Avarinis durų atidarymas
40
Konsultacija visais visuomeninių durų remonto klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą