Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Mechaninės spynos ir jų sistemos

Mechaninės spynos ir jų sistemos

Net ir pačių brangiausių spynų kaina
yra mažesnė
už būsto viduje esančių daiktų bendrą vertę.

Spynų įvairovė yra labai gausi, todėl pasiūlome spynų derinį bei jų komplektaciją, atitinkančią konkrečios paskirties duris ir jų savininko pageidavimus. Svarbiausi spynų pasirinkimo kriterijai – jų saugumas, paskirtis, patvarumas, ilgaamžiškumas ir šių savybių lygio atitikimas tokio pat lygio techninių charakteristikų durims.

Saugi plokštelinė spyna su apsaugančia nuo korpuso pragręžimo plokštele

Saugi plokštelinė spyna su apsaugančia nuo korpuso pragręžimo plokštele.

Cilindrinė papildoma spyna, montuojama iš vidinės durų pusės

Cilindrinė papildoma spyna, montuojama iš vidinės durų pusės.

Saugi cilindrinė spyna, iš vidinės durų pusės atrakinama suktuku

Saugi cilindrinė spyna, iš vidinės durų pusės atrakinama suktuku.

Turėdami beveik 25 (dvidešimt penkerių) metų spynų ir durų keitimo bei remonto patirtį, patikimai ir kokybiškai pasirūpiname įvairių Lietuvos bei užsienio gamintojų durų saugumu. Parenkame ir montuojame patikimas spynas šarvuotoms, medinėms, plastikinėms, stiklinėms, nestandartinėms durims.

Metalinės lauko durys ir saugi plokštelinė spyna asocijuojasi su būsto aukšto lygio saugumu

Metalinės lauko durys ir saugi plokštelinė spyna asocijuojasi su būsto aukšto lygio saugumu.

Saugi, kokybiška cilindrinė spyna ženkliai padidina stiklinių lauko durų saugumą net ir išvykus ilgesniam laikui iš namų

Saugi, kokybiška cilindrinė spyna ženkliai padidina stiklinių lauko durų saugumą net ir išvykus ilgesniam laikui iš namų.

Spynų montavimas berėmėse stiklo duryse reikalauja patirties, atidumo, profesionalumo

Spynų montavimas berėmėse stiklo duryse reikalauja patirties, atidumo, profesionalumo.

Montuojame, remontuojame ir keičiame namų, butų, laiptinių, visuomeninių pastatų įvairių durų gamintojų skandinaviško ir europinio tipo įvairias mechanines spynas bei jų sistemas, kurių dažniausios yra šios:

Saugi namo lauko durų plokštelinė spyna su kaiščiais, po ja – „naktinukas“, montuojamas tik vidinėje durų pusėje

Saugi namo lauko durų cilindrinė spyna su kaiščiais, po ja – „naktinukas“, montuojamas tik vidinėje durų pusėje.

Aukšto saugumo lygio šarvo arba medžio masyvo duryse dažniausiai montuojamos kelios viena kitą papildančios spynos: cilindrinės, plokštelinės, „naktinukai“ ir dar su išplėsta plokštelinės spynos kaiščių sistema. Visos mūsų montuojamos cilindrinės ir plokštelinės spynos atitinka eurostandartus ir saugumo klases, o sumontavę suteikiame spynos gamintojo garantiją. Spynoms dažniausiai suteikiama 3-jų metų garantija. Priklausomai nuo tinkamo ir tausojančio naudojimo kokybiškos spynos realiai tarnauja 10–20 ir daugiau metų.

Cilindrinės ir plokštelinės spynos, kurias montuojame, remontuojame ir keičiame

Cilindrinių spynų raktas yra mažesnis, todėl patogesnis už plokštelinės spynos raktą. Pagrindinė ir pati svarbiausia cilindrinės spynos detalė yra cilindras (šerdelė) ir jo kokybė. Jei cilindras yra patvarus ir tvirtas – su tokia spyna yra saugios net stiklo durys, nes nėra galimybių tvirtą cilindrą greitai išlaužti. O daužiant durų stiklą, pasigirs stiprūs garsai, įsijungs signalizacija, išgirs kaimynai. Jei spynos cilindras yra nekokybiškas, tokį nusikaltėliai išlaužia tyliai ir greitai, staiga įbėga, griebia vertingus daiktus ir greitai išbėga.

Montuojame, remontuojame ir keičiame dažniausias šių žinomų ženklų kokybiškas cilindrines europinio ir skandinaviškojo tipo spynas, atitinkančias eurostandartus ir saugumo klases: MOTTURA, SECUREMME, ISEO ir CISA – Italija; ASSA – Švedija; ABLOY – Suomija; DORMA – Vokietija; MULTILOCK – Izraelis.

Europinio tipo cilindrinės spynos montuojamos po rankena, o skandinaviškojo – virš rankenos. Jeigu cilindrinės spynos korpusas yra tvirtas, priklausomai nuo jos gedimo priežasties galima keisti tik cilindrą (šerdelę).

Buto išorinių durų saugi itališka cilindrinė spyna SECUREME; vidinė durų pusė, laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydas

Buto išorinių durų saugi itališka plokštelinė spyna SECUREME; vidinė durų pusė, laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydas.

Viršuje – plokštelinė spyna, apačioje – cilindrinė; virš durų rankenos – „naktinukas“; laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydas

Viršuje – plokštelinė spyna, apačioje – cilindrinė; virš durų rankenos – „naktinukas“; laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydas.

Buto išorinių šarvo durų saugi itališka plokštelinė spyna MOTTURA; vidinė durų pusė, laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydas

Buto išorinių šarvo durų saugi itališka plokštelinė spyna MOTTURA; vidinė durų pusė, laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydas.

Plokštelinių spynų raktas yra didesnis, valdantis specialių plokštelių mechanizmą. Saugias, tvirtas ir patvarias, aukštos kokybės žinomų gamintojų plokštelines spynas montuojame taip pat į saugias, tvirtas medines, metalines, bei šarvo lauko ir išorines buto duris.

Šios spynos Lietuvoje naudojamos ir keičiamos dažniausiai į itališkas – CISA, MOTTURA, SECUREMME, DIERE, ISEO ir turkiškas – KALE bei kitų šalių ženklų, pvz.: CLAS, ELBOR, BORDER. Nors spynų gamintojų technologijos ir pačios spynos tobulėja, tačiau jų korpuso dydžiai išlieka tie patys. Todėl keičiant ankstesnės kartos spynas į naujas, tinka ir tų pačių durų spynai skirta ankstesnė ertmė. Tai reiškia, kad spynos keitimo metu visiškai nepažeidžiamos durys.

Plokštelinė saugi, tvirta itališka namo lauko šarvuotų durų spyna CISA; pametus raktą, keičiamas tik raktas, spyna nekeičiama

Plokštelinė saugi, tvirta itališka namo lauko šarvuotų durų spyna CISA; pametus raktą, keičiamas tik raktas, spyna nekeičiama.

„Buratino“ vienas raktelis atrakina ir užrakina visas namo arba buto vidaus patalpų durų šiai sistemai skirtas spynas

„Buratino“ vienas raktelis atrakina ir užrakina visas namo arba buto vidaus patalpų durų šiai sistemai skirtas spynas.

Plokštelinė saugi, tvirta itališka išorinių šarvuotų buto durų spyna MOTTURA

Plokštelinė saugi, tvirta itališka išorinių šarvuotų buto durų spyna MOTTURA.

Visų išvardintų gamintojų ženklų spynos yra tvirtos, patvarios, ilgaamžės ir saugios, o kai kurios pasižymi išskirtine naudojimosi patogumo specifika.

„Buratino“ spynų sistemos montavimas, keitimas, remontas

Šios sistemos visų namo arba buto vidinių durų Eurospynų atrakinimo ir užrakinimo mechanizmas yra iš plokštelių, kurioms visoms tinka vienas universalus raktas. Šis raktas, savo išvaizda primenantis populiaraus vaikų literatūros personažo Buratino auksinį raktelį, valdo plokšteles, o plokštelės valdo spynos atrakinimo bei užrakinimo mechanizmą. Tai yra esminis skirtumas, palyginus su įprastomis cilindrinėmis spynomis, kurių veikimą valdo cilindras. „Buratino“ sistemos spynose durų išorėje nėra cilindro. Vienas raktas – patogumas.

Plastikinės namo lauko durys su daugiataške cilindrine spyna

Plastikinės namo lauko durys su daugiataške cilindrine spyna.

Plastikinės lauko durys su stiklo varčia ir daugiataške cilindrine spyna

Plastikinės lauko durys su stiklo varčia ir daugiataške cilindrine spyna.

Buto šarvo durys su MDF plokšte ir plokštelinės spynos 2-jų kaiščių išplėtimo sistema viršuje

Buto šarvo durys su MDF plokšte ir plokštelinės spynos 2-jų kaiščių išplėtimo sistema viršuje.

Daugiataškių cilindrinių spynų keitimas, remontas plastikinėse ir medinėse lauko duryse

Daugataškės spynos pavadinimas siejamas su jos konstrukcija: spynos ilgis visiškai atitinka durų aukštį, o jame ši spyna yra rakinama keliuose taškuose. Namo bei visuomeninių pastatų plastikinių ir medinių durų daugiataškė spyna yra dažna ir populiari. Rakinimo metu spyna tolygiai pritraukia duris prie staktos būtent per visą durų aukštį visose vietose – ir viršuje, ir apačioje, o specialūs jos kaiščiai įeina į jiems skirtą staktoje vietą.

Durų sandarumą padidinanti specialios konstrukcijos cilindrinė spyna yra komplektuojama kartu su plastikinėmis ir klijuoto medžio lauko durimis jų gamybos metu.. Tai reikštų, kad įmontuoti šią spyną į bet kurias jau turimas duris nėra techninių galimybių. O aliumininėse duryse tokios sandarumą padidinančios spynos išvis nemontuojamos, nes aliuminio durys yra pačios lygios, sandarios ir neišsikraipo net per ilgesnį laiką.

Daugiataškės spynos per ilgesnį laiką susidėvi, o jas keisti techniškai galima tik į tokias pačias ir būtent tokio pat ilgio spynas. Per eilę metų mūsų meistrai sukaupė šių spynų keitimo reikalingą patirtį ir įgūdžius.

Centrinio, arba „karališkojo“ rakto sistemos montavimas, keitimas, remontas

Centrinio rakto sistema yra populiari tiek tarp įmonių įvairaus atsakomybės lygio darbuotojų, tiek tarp privačių asmenų. Šios sistemos vienu raktu, atrakinančiu kiekvienam vartotojui pagal pareigybę priskirtą patalpų kiekį, patogu naudotis įvairiose įstaigose, turinčiose daug rakinamų durų, pvz.: ligoninėse, poliklinikose, studentų bendrabučiuose, didesniuose ofisuose ir pan.

Centrinio, arba „Karališkojo“ rakto spynų cilindrai pritaikomi skirtingam atrakinančių raktų kiekiui

Centrinio, arba „Karališkojo“ rakto spynų cilindrai pritaikomi skirtingam atrakinančių raktų kiekiui.

Sistemos esmė – kiekvienos spynos cilindras yra pritaikomas skirtingam raktų turėtojų kiekiui, t. y. gali būti atrakinamas keliais skirtingais raktais. Pvz.:

Privatūs šios sistemos vartotojai gali vienu raktu atrakinti spynas savo namo, kiemo vartų, ofiso bei kitų priklausančių patalpų, į kurias turi teisę. Nuomojamų būstų savininkas gali atrakinti tuo pačiu raktu ir savo būstą, ir nuomojamus, o kiekvienas nuomininkas atrakina tik nuomojamo būsto duris.

Sistema yra labai patogi, nes galima naudotis vienu raktu, visiškai nepriklausomai nuo tų patalpų tarpusavio atstumų. Nereikia nei daugybės raktų, nei įsidėmėti, kuris raktas kurias duris rakina. Nors šią „karališkojo“ rakto sistemą jau keičia elektronika, tačiau kol kas ji yra populiari ir reikalinga ir privačių būstų savininkams, ir visuomeninių patalpų darbuotojams.

Kitų mechaninių spynų montavimas, keitimas, remontas

Keičiame, montuojame ir remontuojame ne tik namų, butų ar ofisų, bet ir įvairių visuomeninės paskirties pagrindinių ir pagalbinių patalpų vidaus bei lauko durų įvairaus dydžio ir saugumo lygio spynas, įskaitant įvairaus dydžio vartus ir vartelius.

Keičiame sporto kompleksų, ligoninių (personalo ir pacientų), sanatorijų, parduotuvių, SPA, mokyklų, vaikų darželių ir kitų įstaigų bei įmonių pagrindinių ir pagalbinių patalpų durų spynas ir spyneles

Keičiame sporto kompleksų, ligoninių (personalo ir pacientų), sanatorijų, parduotuvių, SPA, mokyklų, vaikų darželių ir kitų įstaigų bei įmonių pagrindinių ir pagalbinių patalpų durų spynas ir spyneles.

Montuojame, remontuojame ir keičiame techninių-gamybinių patalpų durų spynas ir kitus durų priedus

Montuojame, remontuojame ir keičiame techninių-gamybinių patalpų durų spynas ir kitus durų priedus.

Montuojame, remontuojame ir keičiame įvairaus dydžio vartų spynas, galimas integruoti ir centrinio rakto sistemoje

Montuojame, remontuojame ir keičiame įvairaus dydžio vartų spynas, galimas integruoti ir centrinio rakto sistemoje.

Užsakovo pageidavimu, vartelių ir namo spynos gali būti atrakinamos tik namo gyventojų turimu tuo pačiu namo durims skirtu raktu, nors pačios spynos montuojamos skirtingos.

Jeigu suabejojote turimos spynos saugumo patikimumu, prašome paskambinti arba užpildyti pasiteiravimo ar meistro iškvietimo formą.

Mechaninių spynų ir jų montavimo kaina

Mechaninės spynos, montavimo darbai
Kaina* Eur nuo
Medinių, plastikinių, aliuminio durų spyna
30
Medinių, plastikinių, aliuminio durų spynos keitimas
30
Medinių, plastikinių, aliuminio durų spynos cilindras
20
Šarvuotų durų seifinė spyna
60
Šarvuotų durų seifinės spynos keitimas
50
Šarvuotų durų spynos cilindras
40
Šarvuotų durų cilindrinės spynos keitimas
20
Spynos raktų kombinacijos keitimas
20
Kodinė mechaninė spyna
40
Kodinės mechaninės spynos keitimas
30
Avarinis durų atidarymas
40
Konsultacija visais spynų remonto ir keitimo klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą