Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Įvertiname draudžiamųjų įvykių durų žalą

Įvertiname draudžiamųjų įvykių durų žalą

Durys yra ypatingos reikšmės Jūsų turtas,
užtikrinantis būsto gyventojų ir viso kito turto,
esančio kitapus durų, saugumą.

Per ilgametę savo darbo patirtį susiduriame su įvykiais, kai būsto ar kitų patalpų durims padaryta žala atlyginama Draudimo bendrovių, jei būstas yra apdraustas, ir – kai būsto gyventojai patiria labai didelių nuostolių, jei būstas yra neapdraustas. Kad gyventojai nerizikuotų jokiais netikėtais nuostoliais ne tik savo, bet ir kaimynų butui, namui ir visam savo turtui, vienareikšmiškai svarbu būstą apdrausti.

Įvertiname draudžiamųjų įvykių durų žalą

 

Tolesnė procedūra dėl patirtos būsto ir durų žalos kompensavimo yra tokia:

Ugnis, vanduo, įsilaužimai ir mechaniniai pažeidimai yra draudžiamieji durų žalos įvykiai

Dažniausi privačių namų draudžiamieji įvykiai yra įsilaužimai pro duris ir pro langus, o butų – taip pat įsilaužimai pro duris, apliejimas vandeniu ir gaisras.

Durų, apdegusių nuo kaimynų arba pačių bute kilusio gaisro, atkūrimas. Medinės, ypač vidinės, durys po gaisro dažnai nukenčia nepataisomai, todėl belieka jas keisti naujomis. Kai šarvuotų durų apdega arba visiškai sudega tik apdailos skydas, o karkasas išlieka nedeformuotas, tuomet skydą pakeičiame nauju. Jeigu išorinės buto arba namo durys yra užrakintos, ir gaisrininkai, negalėdami skubiai patekti į vidų gelbėti žmonių, durų konstrukciją supjausto, tuomet duris keičiame su visa jų metaline konstrukcija.

Įvertiname gaisro nepataisomai sugadintų medinių arba plastikinių durų draudžiamojo įvykio žalą ir pakeičiame duris naujomis

Įvertiname gaisro nepataisomai sugadintų medinių arba plastikinių durų draudžiamojo įvykio žalą ir pakeičiame duris naujomis.

Įvertiname nudegusio šarvuotų durų skydo žalą ir ant išlikusios metalinės konstrukcijos pakeičiame tik durų skydą, nekeisdami pačių durų

Įvertiname nudegusio šarvuotų durų skydo žalą ir ant išlikusios metalinės konstrukcijos pakeičiame tik durų skydą, nekeisdami pačių durų.

Įvertiname aplietų vandeniu džiūvančių suskeldėjusių arba su nutrupėjusiais dangos sluoksniais durų žalą ir jas atnaujiname arba keičiame naujomis

Įvertiname aplietų vandeniu džiūvančių suskeldėjusių arba su nutrupėjusiais dangos sluoksniais durų žalą ir jas atnaujiname arba keičiame naujomis.

Durų, aplietų vandeniu, atkūrimas. Nuo vandens dažniausiai nukenčia daugiabučių namų išorinės butų durys, įskaitant ir šarvuotas. Duris aplieja kaimynai, rečiau – lietaus vandens srautas, prasiveržęs pro daugiabučio namo stogą, užsikimšus lietaus kanalizacijai. Kai vanduo iš viršaus nuteka šarvo arba medinių durų faneruotais bei kitais neatspariais drėgmei paviršiais, durys lieka sugadintos negrįžtamai. T. y. durims išdžiūvus, jų išvaizda pati savaime neatsikuria. Tuomet duris tenka remontuoti: keisti apdailinės plokštės skydą arba, geriausiu atveju, nušveisti ir perlakuoti ar perdažyt jų paviršių, priklausomai iš kokių medžiagų pagamintos durys ir kaip stipriai jos yra pažeistos.

Medžio masyvo lakuotos arba dažytos durys, aplietos didesniu kiekiu vandens, irgi išbrinksta ir deformuojasi. Tad po dažnesnio arba gausesnio apliejimo tenka keisti arba suremontuoti varčią, o kartais – ir staktą. Juo labiau, kad prasisunkęs vanduo tikrai nebūna švarus – jis nuo lubų nuplauna ir dažus, gruntus bei tinke esančias medžiagas. Kai durų varčia yra pakilusi nuo grindų ir nemirksta vandenyje, keičiame tik staktą. Duris su vandens pažeistais kitų medžiagų paviršiais atnaujiname pagal konkrečią situaciją.

Neturinčios tiesioginės sąsajos su lauko sąlygomis išorinės buto durys dažniausiai užsakomos su neatspariu drėgmei laminuotu medžio drožlių plokštės LMDF paviršiumi. Lietui ar didesniam drėgmės kiekiui yra atsparios durys metaliniu paviršiumi, okoume ir specialiais impregnuotais medžio dulkių MDF skydais.

Butų užliejimas vandeniu yra vidutiniškai kas 3-ias (trečias) draudžiamasis įvykis, nutinkantis mūsų šalyje kas savaitę po 160–180 kartų. Tai iškalbingi skaičiai. („Užlieti butai – tikras galvos skausmas: žala viršija ir keturženkles sumas.“ (Kauno.diena.lt inf., 2023-08-04 10:00:00). Tai iškalbingi skaičiai).

Nusikaltėliams išlaužus nesaugią durų spyną arba pačias nesaugias duris, pirmiausia būtina kviesti policiją

 

Nusikaltėliams išlaužus nesaugią durų spyną arba pačias nesaugias duris, pirmiausia būtina kviesti policiją, o fiksavus nusikalstamą įvykį – keisti spyną, nepriklausomai, ar ji atrakinta „tvarkingai“, ar išlaužta. Įsidėmėtina, kad šiuolaikinės nusikaltėlių naudojamos spynų atrakinimo technologijos dažniausiai nepažeidžia saugių, tvirtų durų, o išlaužiamos tik silpnesnės, senesnės kartos, remontuotinos durys. Išlaužtas duris dažniau tenka keisti į tvirtesnes, nei remontuoti.

Beje, toks pats spynų bei durų likimas laukia ir pabandžius išlaužti užstrigusią spyną pačiam būsto šeimininkui arba kaimynams nepritaikytais įrankiais. Jei po šių intervencijų durys dar lieka remontuotinos - visais atvejais jas suremontuojame ir pakeičiame spynas į naujas ir saugias.

Būstą tikslinga drausti ir nuo savo pačių bei kaimynų padarytos Jums netyčinės žalos, ir nuo Jūsų padarytos netyčinės žalos kaimynų butui.

Kaip atskirti draudžiamojo įvykio kompensuojamą durų žalą nuo nedraudžiamosios žalos?

Draudžiamuoju įvykiu traktuojami būtent išvardinti, dažniausiai vienkartiniai, įvykiai: gaisras, apliejimas vandeniu, įsilaužimai ir pan. Draudžiamuoju įvykiu netraktuojamas natūralus durų nusidėvėjimas, netinkamos priežiūros bei nuolatinio aplinkos poveikio pasekmės ir kita žala, pamažu didėjanti per laiką. Draudžiamojo įvykio žala atsiranda staiga, netikėtai, nenumatyto įvykio metu. Detalias draudžiamųjų įvykių sąlygas paaiškina kiekviena Draudimo bendrovė.

Draudžiamojo įvykio durų žalos įvertinimo kaina

Durims padarytos draudžiamojo įvykio žalos nustatymo kaina: apžiūra, įvertinimas, atkūrimo darbų detalizuotos sąmatos parengimas - 20 Eur.

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą