Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Kiti šarvo durų remonto darbai

Kiti šarvo durų remonto darbai

Šarvo durų atnaujinimas – ne tik pakeistas arba perdažytas vienas ar abu apdailos skydai ir atnaujinta estetinė durų išvaizda. Apžiūrėję atidžiai duris, jų varstymą, spynas ir kitus matomus durų priedus, įvertiname situaciją vietoje. O tada iškėlę duris pakeičiame vieną arba abu skydus ir atnaujiname, suremontuojame arba keičiame kitas durų dalis bei detales – ir matomas, ir buvusias po skydais.

Kompozicinės namo durys su spyrlente, šaliduriais, viršduriu ir stiklo paketu

Kompozicinės namo durys su spyrlente, šaliduriais, viršduriu ir stiklo paketu.

Visus kitus šarvuotų durų ir jų spynų bei kitų priedų keitimo, remonto ir montavimo darbus atliekame neišvežę durų į dirbtuves, išskyrus šių durų su metaline konstrukcija vyrių keitimą. Kol dirbame, durų angą galime uždengti kitu specialiu skydu arba užuolaida.

Šarvuotas duris atnaujiname ir remontuojame Kauno, Vilniaus bei Klaipėdos apskrityse. Tačiau atskirais atvejais – ypač jei durų remonto darbai yra sudėtingi ir reikalauja nemažos patirties bei įgūdžių – galime priimti užsakymus ir iš netoliese šių apskričių esančių kitų miestų gyventojų. Mūsų meistrų darbo patirtis šarvuotų durų remonto ir skydų atnaujinimo srityje yra nuo 1999 m.

Skirtingų spalvų ir medžiagų buto išorinių durų pusės: kairėje – vidinė MDF frezuota medžio dulkių plokštė su PVC plėvele, dešinėje – išorinė medžio drožlių laminuota LMDP plokštė

Skirtingų spalvų ir medžiagų buto išorinių durų pusės: kairėje – vidinė MDF frezuota medžio dulkių plokštė su PVC plėvele, dešinėje – išorinė medžio drožlių laminuota LMDP plokštė.

Kokius remonto darbus „slepia“ šarvo durų skydai?

Nuėmus nuo metalinės durų konstrukcijos skydus jų pačių arba vyrių keitimui (prieš vyrių pervirinimą duris „išrengus“), kruopščiai apžiūrime ir pačios konstrukcijos būklę. O tada dažnai paaiškėja, kad reikia keisti arba atnaujinti ir kitas šarvuotų durų dalis, ne tik skydą. Tuomet durų savininką informuojame apie papildomus šarvo durų remonto darbus ir kainas. Po durų skydais dažniausiai „slepiasi“ aprūdijusios metalo konstrukcijos dalys ir sukritusios, sudūlėjusios šiltinimo medžiagos.

Šiltinimo medžiagų keitimas. Jei durų karkaso ertmėje esanti apšiltinimo medžiaga yra jau sukritusi, sudūlėjusi arba jos trūksta, nekokybiškas pasenusias šiltinimo medžiagas pakeičiame, o trūkstamas kokybiškas papildome nauju apšiltinančiu akmens vatos sluoksniu.

Šarvo durų konstrukcijos atnaujinimas. Jei pagrindinė durų konstrukcija arba jos dalys yra aprūdijusios, specialiais diskais nušveičiame rūdis, padengiame antikorozine danga ir nudažome.

Teisingai pritaikyti ir pritvirtinti kokybiški vyriai neleidžia pakrypti durims ir sugadinti spynos

Teisingai pritaikyti ir pritvirtinti kokybiški vyriai neleidžia pakrypti durims ir sugadinti spynos.

Metalinės durų konstrukcijos šlifavimo darbai prieš padengiant antikorozine danga

Metalinės durų konstrukcijos šlifavimo darbai prieš padengiant antikorozine danga.

Meistras tikrina, ar lengvai rakinama populiari namo lauko šarvuotų durų skandinaviška ASSA spyna

Meistras tikrina, ar lengvai rakinama populiari namo lauko šarvuotų durų skandinaviška ASSA spyna.

Šarvo durų saugumo bei kitų priedų keitimas, remontas, montavimas

Šarvuotų durų vyriai. Keičiame senus, išklibusius, netaisyklingai privirintus arba nepataisomai susidėvėjusius šarvo durų vyrius (lankstus). Prireikus pakeisti vyrius, duris išvežame į dirbtuves, nuimame skydą, vyrius perviriname, pritvirtiname buvusį skydą, atvežame, iš kur paimtos ir įstatome į buvusią vietą. Durų skydą būtina nuimti prieš vyrių pervirinimą, kad jo nepažeistų karštis, todėl šiuos darbus atliekame išsivežę duris į dirbtuves, nes nei butų laiptinės, nei namo bei visuomeninės paskirties pastatų kiemai šiems darbams nepritaikyti.

Dažniausiai tenka keisti vieną viršutinį durų vyrį – susidėvėjusį, minkštesnio metalo arba nepritaikytą durų svoriui bei pločiui. (Medinių durų vyrių pervirinti nereikia, užtenka tik atsukti senus ir prisukti naujus, todėl šį darbą atliekame vietoje. O šarvo durų vyriai privirinami ir kartais papildomai tvirtinami varžtais). Durų vyrius, arba lankstus, palankiau keisti šiltuoju metų laiku.

Šarvuotų durų spynos yra ypatingos svarbos durų saugumo priedai. Todėl išskirtinės svarbos yra ir tinkamo saugumo lygio spynų parinkimas bei montavimas saugioms šarvo durims.

Montuojame, remontuojame ir keičiame šarvuotų bei kitų įvairių durų saugumą padidinančius ir kitus durų priedus (vyrius, rankenas, pritrauktuvus, slenksčius ir kt.). Kai kuriems šarvuotų durų priedams ir jų keitimo darbams yra būdingi specifiniai skirtumai.

Namo lauko šarvuotų durų montavimas, staktos tvirtinimas

Namo lauko šarvuotų durų montavimas, staktos tvirtinimas.

Metalinių durų spynos korpuso montavimas su cilindro apsauga, nuimta korpuso montavimo metu

Metalinių durų spynos korpuso montavimas su cilindro apsauga, nuimta korpuso montavimo metu.

Šarvuotų durų staktos ir apvadai (lamperijos). Perstatome neteisingai įstatytų durų sulinkusias, sulūžusias durų staktas, o nusidėvėjusias, nublukusias staktas perdažome arba keičiame naujomis, pritaikę jas prie atnaujinto skydo spalvos ir paviršiaus. Keičiame iš abiejų durų pusių sulaužytus, sugadintus, nublukusius durų apvadus į naujus šiuolaikinius – ir vidinius, ir išorinius. Pagal skydo ir apvadų nusidėvėjimą galima keisti apvadus kartu su skydu arba keisti tik skydą, arba - tik apvadus be skydo.

Šarvuotų durų stiklo paketai. Pakeičiame sudužusius, įtrūkusius arba pasmukusius nesandarius lauko durų stiklo paketus, nes dėl šių priežasčių jie pradeda rasoti ir durims „nežada“ nieko gero. Ant šarvo durų stiklo paketo klijuojame būsto savininko pasirinktos spalvos ir raštų apsauginę plėvelę, atspindinčią saulės šviesą ir šilumą. Šiuo metu yra populiarus pilkai tonuotas durų stiklo paviršius.

Šiuolaikinės aliumininės namo durys su tamsaus tonuoto stiklo paketu ir šaliduriais

Šiuolaikinės aliumininės namo durys su tamsaus tonuoto stiklo paketu ir šaliduriais.

Namo lauko šarvo durys su stiklo paketu, šaliduriu, aliuminio intarpu ir populiaria ilga rankena

Namo lauko šarvo durys su stiklo paketu, šaliduriu, aliuminio intarpu ir populiaria ilga rankena.

Stikliniai šarvuotų durų paketai yra estetiškas ir praktiškas sprendimas: iš vidinės pusės stiklas yra permatomas, o išorėje atspindi aplinką, tad pro stiklą nesimato, kas yra pastato viduje. Klijuojama ant stiklo plėvelė kartu atlieka ir apsauginę funkciją – prilaiko sudaužytą stiklą, kad neiškristų, neišsibarstytų ir nesužeistų žmonių. Apklijuotas plėvele ir sudaužytas stiklas tik sutrupa, todėl su plėvele jį išimti saugiau, nei surinkti pabirusį.

Klasikinės šarvo durys su tamsaus tonuoto stiklo šaliduriais ir viršduriu

Klasikinės šarvo durys su tamsaus tonuoto stiklo šaliduriais ir viršduriu.

Stiklo paketams galima sąlyginai priskirti ir stiklinius nevarstomus šalidurius, montuojamus vienoje arba abiejose durų pusėse, ir viršdurius, montuojamus virš durų. Skaidrūs stikliniai šaliduriai ir viršduriai yra populiarūs durų dizaino sprendimai, padidinantys šviesos srautą, patenkantį į namo vidų. Jeigu šalidurių ir viršdurių stiklinės dalies kraštai išlieka sandarūs, o pats stiklas nesudužęs, jų rėmus keičiame kartu su šarvo durų skydu. Nes šie rėmai gaminami tokios pat spalvos kaip durų skydai.

Prireikus atnaujinti ar pakeisti šarvo durų plokštę, remontuoti šarvo ar bet kurias kitas duris, sutaisyti ar keisti jų spynas – prašome nedelsiant kreiptis. Jau 3-ią dešimtmetį skaičiuojama mūsų meistrų darbo patirtis leidžia spręsti pačias sudėtingiausias šarvuotų bei kitų durų, jų spynų ir kitų priedų problemas.

Šarvuotų durų remonto darbų kaina

Durų priedai, detalės, remonto darbai
Kaina* Eur nuo
Vyrių pervirinimas (durų išvežimas į dirbtuves, plokštės nuėmimas, vyrių pervirinimas, plokštės pritvirtinimas, durų atvežimas ir įstatymas)
150
Šarvuotų durų seifinė spyna
60
Šarvuotų durų seifinės spynos keitimas
50
Šarvuotų durų spynos cilindras
40
Šarvuotų durų cilindrinės spynos keitimas
20
Išmaniosios šarvo durų spynos montavimas
60
Durų apvadų komplektas
60
Durų apvadų keitimas
50
Durų stiklo paketas
100
Stiklo paketo keitimas
100
Šiltinimo medžiagos vienerioms durims
30
Šiltinimo medžiagų keitimas
30
Konsultacija visais šarvo durų darbų klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą