Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Kokiais skydais atnaujiname duris

Kokiais skydais atnaujiname duris

Nieko nėra amžino.
Neamžinas ir tvirtų šarvo durų skydas.

Ar būtina pakeisti ankstesnės kartos šarvo duris dėl sumenkusios jų kokybės, jau nebeatitinkančios šio laikmečio standartų? Skaičiuodami įpusėjusį 3-iąjį durų bei spynų remonto dešimtmetį vienareikšmiškai konstatuojame, kad esant dar tvirtai metalinei šarvo durų konstrukcijai keisti visas duris nebūtina. Racionalu tik atnaujinti durų skydą šiuolaikiniu, pagamintu konkretaus būsto durims ir atlikti kitus svarbius šarvo durų remonto darbus.

Lauko šarvo durys su stiklo paketu

Lauko šarvo durys su stiklo paketu.

Dirbame Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos apskrityse, tačiau atskirais atvejais galime pakeisti šarvo durų skydus ir kitose Lietuvos miestuose bei rajonuose. Šarvuotų durų apdailos skydus keičiame ir kitus jų remonto darbus atliekame vietoje, neišvežę durų į dirbtuves. (Dirbtuvėse tik perviriname šarvuotų durų vyrius). Durų apdailos skydų keitimo trukmė – apie 2 val., o kitus šių durų remonto darbus atliekame per trumpesnį laiką, priklausomai nuo jų sudėtingumo ir apimties.

Šarvuotų durų atnaujinimas, nepakeitus pačių durų

Vidinė šarvo durų pusė su laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydu

Vidinė šarvo durų pusė su laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP skydu.

Namo lauko ir buto išorės šarvuotų durų skydus keičiame visiškai naujais, pritaikytais konkretaus būsto interjerui ir eksterjerui. Lauko durų varčią, turinčią tiesioginį sąlytį su lauku, atnaujiname skydais, pagamintais iš atsparių drėgmei medžio dulkių impregnuotų ir dažytų plokščių. Tai bendra savybė naujos kartos šiuolaikinių plokščių, skirtų šarvuotų lauko durų atnaujinimui bei gamybai.

Visų atnaujinamų šarvo durų skydai, išskyrus dažytus metalinius, gali būti skirtingų medžiagų ir derančių tarpusavyje spalvų arba derinami su tos pačios spalvų gamos medžio imitacijos raštais. Kiekvienos durų pusės išvaizda derinama prie vidaus bei išorės aplinkos.

Šarvuotas duris atnaujiname skydais, pagamintais iš šių plokščių:

  • Laminuota medžio drožlių plokštė LMDP
  • Medžio dulkių plokštė MDF – dažyta, laminuota PVC plėvele, frezuota
  • Okoume plokštė su afrikinio gabonmedžio paviršiumi, ypač atspariu drėgmei ir vandeniui
  • Medžio masyvo skydas
  • Metalinės durys be jokių plokščių

Jeigu būsto savininkas atnaujina interjerą su interjero dizainerio pagalba iš esmės, šarvo durų keičiamų skydų išvaizdą ir medžiagas deriname su interjero dizainerio vizija.

Nr. 1 ir 3 – šarvo durys su medžio drožlių plokštės LMDP abiejų durų pusių skirtingos spalvos ir medžio imitacijos raštų deriniais; centre – vidinės durų pusės metalinė dalis (rėmas ir varčios kraštas), nudažyta milteliniu būdu, o varčia - MDF plokštė, laminuota PVC plėvele

Nr. 1 ir 3 – šarvo durys su medžio drožlių plokštės LMDP abiejų durų pusių skirtingos spalvos ir medžio imitacijos raštų deriniais; centre – vidinės durų pusės metalinė dalis (rėmas ir varčios kraštas), nudažyta milteliniu būdu, o varčia - MDF plokštė, laminuota PVC plėvele.

Medžio drožlių plokštės LMDP šarvo durų skydai

LMDP – laminuota medžio drožlių plokštė. Šia medžio drožlių plokšte keičiame butų išorinių durų skydus, nes laminuotas LMDP plokštės paviršius nėra pakankamai atsparus namo bei visuomeninių patalpų lauko durims tenkančiai drėgmei. Siūlomas gausus laminuotų medžio drožlių plokščių įvairių spalvų bei atspalvių su daugybės medienos raštų imitacijos pasirinkimu tenkina net patį išrankiausią būsto savininko skonį. Todėl vienos arba abiejų pusių durų skydas, pakeistas tvirta naujutėle LMDP plokšte, yra puikus ir nebrangus estetinis bei patobulintas techninis atnaujintų šarvo durų skydų sprendimas, palyginus su visų durų keitimu.

Esminiai vizualūs skirtumai tarp laminuotos medžio drožlių LMDP ir medžio dulkių MDF plokščių durų skydų: medžio drožlių skydai yra nefrezuojami ir nedažomi, o durų kraštai neapvalinami, t. y. išpjaunami tiksliai stačiakampiai.

Medžio dulkių plokštės MDF šarvo durų skydai

MDF – medžio dulkių plokštė. Tai universalios šarvuotų durų plokštės, naudojamos ir namo lauko, ir buto išorinių durų skydų gamybai. Medžio dulkių plokščių gamybos technologija leidžia išfrezuoti jų paviršiuje įvairius užsakovo pageidaujamus raštus, derančius ir su namo išorės, ir su vidaus patalpų akcentais.

Buto išorės šarvo durų vidinės pusės frezuotos ir laminuotos PVC plėvele medžio dulkių plokštės MDF skydas

Buto išorės šarvo durų vidinės pusės frezuotos ir laminuotos PVC plėvele medžio dulkių plokštės MDF skydas.

Buto šarvo durų faneruotos MDF plokštės skydas su nerūdijančio plieno juostele ir el. akute bei išmaniąja spyna.

Buto išorės durų laminuotos medžio dulkių plokštės MDF skydas su įklijuotais nerūdijančio plieno dekoro elementais

Buto išorės durų laminuotos medžio dulkių plokštės MDF skydas su įklijuotais nerūdijančio plieno dekoro elementais.

MDF frezuotos plokštės, skirtos šarvo durų skydams, pagal užsakovo pasirinkimą ir durų paskirtį gali būti dažytos, laminuotos PVC plėvele ir faneruotos. Namo šarvuotoms lauko durims, veikiamoms lietaus ir sniego, geriau naudoti atsparius drėgmei impregnuotus medžio dulkių plokštės MDF dažytus apdailos skydus. Populiarūs dažyti MDF durų skydai yra atsparesni atmosferos poveikiui, nei laminuoti PVC plėvele, kurie rekomenduotini tik durims, neturinčioms tiesioginio sąlyčio su lauku. Faneruoti natūralaus medžio lukšto paviršiai yra mažiausiai atsparūs drėgmei, todėl naudotini tik vidinių patalpų durims.

Namo lauko šarvuotų durų vidinės pusės frezuotas ir dažytas MDF skydas su saugiomis spynomis ir skląsčiu-„naktinuku“.

Namo lauko šarvuotų durų vidinės pusės frezuotas ir dažytas MDF skydas su saugiomis spynomis ir skląsčiu-„naktinuku“

Namo šarvo durys su frezuotu ir dažytu MDF skydu, nevarstomu šaliduriu, stiklo paketu ir papildomais dekoro elementais.

Namo šarvo durys su frezuotu ir laminuotu PVC plėvele MDF skydu bei saugiomis plokšteline ir cilindrine spynomis

Namo šarvo durys su frezuotu ir laminuotu PVC plėvele MDF skydu bei saugiomis plokšteline ir cilindrine spynomis.

Faneruotos medžio dulkių plokštės skydas suteikia durims solidžią ir jaukią natūralaus medžio paviršiaus išvaizdą, tokias duris malonu liesti. Gausi natūralaus medžio lukšto atspalvių bei raštų įvairovė leidžia priderinti durų išorinį ir vidinį apdailos skydus prie būsto vidaus ir išorės stiliaus. Juo labiau, kad faneruoto durų paviršiaus spalvą suintensyvinti ir medžio rievių raštus išryškinti galima tonuojant pasirinkto atspalvio specialiomis medžiagomis prieš skydą padengiant laku.

Tačiau faneruotas šarvo durų skydas nėra labai atsparus drėgmei ir atmosferos poveikiui. Paveiktas ilgesnį laiką drėgmės, faneruotas durų paviršius išsipučia, o džiūdamas sutrūkinėja ir praranda buvusią patrauklią estetinę išvaizdą. Todėl medžio dulkių plokštė, faneruota mūsų ir aplinkinių šalių vietovėse augančių medžių lukštu, labiau tinka atnaujinti išorines buto šarvo duris, neturinčias tiesioginio sąlyčio su lauku.

Atsparesni lauko sąlygoms už faneruotą šarvo durų skydą yra natūralaus medžio masyvo ir išskirtinai atsparūs ne tik drėgmei, bet ir vandeniui – okoume šarvo durų apdailos skydai.

Ypatingai atsparūs drėgmei okoume durų skydai

Namo lauko šarvo durų tonuotas okoume skydas su patraukiama rankena, nerūdijančio metalo juostelėmis ir plieno spyrlente

Namo lauko šarvo durų tonuotas okoume skydas su patraukiama rankena, nerūdijančio metalo juostelėmis ir plieno spyrlente.

Namo lauko šarvuotų durų okoume plokštės skydas su pridėtinių detalių ornamentais ir stiklo paketu

Namo lauko šarvuotų durų okoume plokštės skydas su pridėtinių detalių ornamentais ir stiklo paketu.

Namo lauko šarvo durų frezuotas ir dažytas medžio dulkių plokštės MDF skydas su stiklo paketu

Namo lauko šarvo durų frezuotas ir dažytas medžio dulkių plokštės MDF skydas su stiklo paketu.

Okoume plokštės gaminamos iš kelių faneros sluoksnių. Išorinis sluoksnis yra pagamintas iš afrikinio gabonmedžio, naudojamo laivų statyboje. Tuo viskas pasakyta apie šių plokščių atsparumą ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Todėl okoume plokštės yra išskirtinai atsparios praktiškai bet kokiems atmosferos poveikiams ir pokyčiams, tad idealiai tinka šarvuotų lauko durų apdailai. Ant okoume apdailinių skydų taip pat galima frezuoti įvairius raštus ir pridėti papildomus ornamentų elementus.

Natūralaus medžio masyvo šarvo durų skydai

Natūralaus medžio masyvo šarvuotų durų skaidriu laku padengtas skydas mėgstantiems pačios gamtos sukurtas spalvas ir jų raštus

Natūralaus medžio masyvo šarvuotų durų skaidriu laku padengtas skydas mėgstantiems pačios gamtos sukurtas spalvas ir jų raštus.

Buto tų pačių šarvo durų frezuoti durų skydai: šviesi vidinė pusė - medžio masyvo, o tamsi išorinė – medžio dulkių plokštė, laminuota PVC plėvele

Buto tų pačių šarvo durų frezuoti durų skydai: šviesi vidinė pusė - medžio masyvo, o tamsi išorinė – medžio dulkių plokštė, laminuota PVC plėvele.

Natūralaus medžio masyvo skydai – tai patvarumas, tvirtumas, ilgaamžiškumas, solidumas ir natūrali estetika. Medžio masyvo plokštė puikiai tinka lauko ir buto durų tiek vidinių, tiek išorinių skydų gamybai. Natūralaus medžio durų skydus pagal kiekvieno užsakovo poreikius ir skonį galima frezuoti, dažyti, tonuoti, lakuoti, o durys visada išliks natūraliai gražios ir savo šeimininkus džiugins jaukia šiluma ir pačios gamtos dovanotu natūraliu grožiu.

Metaliniai šarvuotų durų dažomi varčios paviršiai

Perdažome nusidėvėjusias parduotuvių pagalbinių patalpų metalines lauko duris, dažytas milteliniu būdu

Perdažome nusidėvėjusias parduotuvių pagalbinių patalpų metalines lauko duris, dažytas milteliniu būdu.

Dažytos šiuolaikinės kompozicinės durys, pagamintos MDF plokštės ir metalo pagrindu su patraukiama rankena ir plastikiniais stiklo paketų rėmeliais

Dažytos šiuolaikinės kompozicinės durys, pagamintos MDF plokštės ir metalo pagrindu su patraukiama rankena ir plastikiniais stiklo paketų rėmeliais.

Perdažome nusidėvėjusį buto išorinių metalinių durų paviršių, dažytą milteliniu būdu

Perdažome nusidėvėjusį buto išorinių metalinių durų paviršių, dažytą milteliniu būdu.

Metaliniai šarvo durų paviršiai dažomi milteliniu būdu gamybos metu, o kai dažai per laiką nusitrina, padengiame antikorozine danga ir perdažome vietoje, neišmontavę durų. Jeigu nusilupusių dažų vietoje yra rūdžių, jas nušveičiame. Dažniausiai metalinės durys yra techninių, gamybinių, pagalbinių patalpų, tačiau gaminamos ir butams bei namams. Metalinių durų varčia nekeičiama, o jos abi pusės dažomos ta pačia spalva, neišvežus durų į dirbtuves.

Šarvuotų durų skydų ir jų keitimo kaina

Šarvo skydų keitimo kaina yra maždaug perpus žemesnė už durų pakeitimo su visu metaliniu karkasu kainą. Nes keičiant tik skydą, karkasas nekainuoja, o saugios spynos, kokybiški vyriai ir kiti būtini durų priedai reikalingi visoms durims.

Šarvo durų skydai, jų keitimo darbai
Kaina* Eur nuo
LMDP šarvo durų skydas
100
PVC dengtas, frezuotas šarvo durų skydas
180
Dažytas MDF šarvo durų skydas
200
Okoume dažytas šarvo durų skydas
250
Ekstrym MDF šarvo durų skydas
350
Durų skydo keitimas
100
Šiltinimo medžiagos vienerioms durims
30
Šiltinimo medžiagų keitimas
30
Metalinės durų konstrukcijos atnaujinimas
50
Konsultacija visais šarvuotų durų skydų keitimo klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą