Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Telefonspynės ir išmaniosios spynos

Telefonspynės ir išmaniosios spynos

Kodinių spynų ir telefonspynių (domofonų) montavimas, keitimas, remontas

Kodinės spynos ilgą laiką buvo tarsi neatsiejami laiptinių durų saugumo priedai. Populiarėjant spynų gamybos technologijoms, kodines spynas sparčiai keičiame į dar saugesnes ir patogesnes elektronines kodines bei išmaniąsias biometrines spynas. Išėmę iš durų seną kodinę spyną, durų ertmes užsandariname.

Telefonspynė (domofonas) yra populiarus ir plačiai naudojamas įrenginys, ženkliai padidinantis privačių namų ir daugiabučių laiptinių saugumą – joje yra integruota daugiau atpažinimo galimybių svečio, norinčiojo patekti į patalpą. Telefonspynės paskirtis yra daugiafunkcinė, todėl kiekvienam butui galima įvesti funkcijas pagal konkrečius pasirinktus poreikius arba viską kartu:

Šiuolaikinė telefonspynė (domofonas) su garso ir elektroninio pakabuko funkcijomis ženkliai padidina namo ir laiptinės butų apsaugą

Šiuolaikinė telefonspynė (domofonas) su garso ir elektroninio pakabuko funkcijomis ženkliai padidina namo ir laiptinės butų apsaugą.

Telefonspynėje surinkus buto Nr., suskamba specialus telefonas, ir atsiliepęs asmuo gali kalbėti su norinčiuoju įeiti svečiu

Telefonspynėje surinkus buto Nr., suskamba specialus telefonas, ir atsiliepęs asmuo gali kalbėti su norinčiuoju įeiti svečiu.

Telefonspynę su visomis arba pasirinktomis funkcijomis galima sumontuoti ne tik prie laiptinių ir namo durų, bet ir prie lauko vartelių.

Išmaniųjų spynų keitimas, montavimas, taisymas

Šarvuotų durų elektroninės išmaniosios spynos, atpažįstančios pirštų atspaudus ir valdomos mobiliąja įranga

Šarvuotų durų elektroninės išmaniosios spynos, atpažįstančios pirštų atspaudus ir valdomos mobiliąja įranga.

Išmaniosios elektroninės spynos yra populiarus ir šiuolaikiškas sprendimas privatiems namams ir verslui. Išmaniąsias spynas galima valdyti nuotoliniu būdu telefonu arba per išmanųjį laikrodį iš bet kurios pasaulio vietos, prisijungus prie interneto. Nuotolinis šių spynų valdymas leidžia operatyviai suteikti atvykusiajam artimam svečiui galimybę priregistruoti jo pirštų atspaudą ir įeiti. Į šios spynos atmintį galima įvesti 6-ių (šešių) pirštų atspaudus. Daugiau informacijos čia. Spynų keitimo kaina priklauso nuo spynos bei durų tipo ir darbų sudėtingumo.

Telefonspynių, išmaniųjų bei kodinių spynų ir jų montavimo kaina

Spynos, montavimas
Kaina* Eur nuo
Kodinė elektroninė spyna
200
Kodinės elektroninės spynos montavimas
100
Telefonspynė (domofonas)
400
Telefonspynės (domofono) montavimas
200
Išmanioji durų spyna
150
Išmaniosios šarvo durų spynos montavimas
60
Konsultacija visais spynų remonto ir montavimo klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą