Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Pritrauktuvai, sandarikliai, slenksčiai

Pritrauktuvai, sandarikliai, slenksčiai

Lauko ir laiptinių durų pritrauktuvai

Durų pritrauktuvų funkcijos: pastoviai laikyti duris uždarytas, apsaugant patalpą nuo dulkių, triukšmo, skersvėjų ir sulėtinti durų užsidarymą, kad nebūtų trankomos ir žmonių, jas paleidus iš rankų, ir stipraus vėjo (priešvėjinė funkcija). Šiuolaikiniai pritrauktuvai (pritraukėjai) daugiausia gaminami hidrauliniai, paskaičiuoti dideliam durų varstymų ciklui – nuo 500 000 iki 2 000 000 kartų. Durų pritrauktuvus racionalu sureguliuoti profilaktiškai du kartus per metus: šiltuoju ir šaltuoju metų sezonais.

Lauko durų pritrauktuvo montavimas

Lauko durų pritrauktuvo montavimas.

Durų pritrauktuvas, lėtai uždarydamas duris, apsaugo jas nuo trankymosi

Durų pritrauktuvas, lėtai uždarydamas duris, apsaugo jas nuo trankymosi.

Durų pritrauktuvas „ramybės“ metu ant uždarytų durų

Durų pritrauktuvas „ramybės“ metu ant uždarytų durų.

Durų pritrauktuvai parenkami pagal durų svorį ir jų plotį, dažniausiai naudojami lauko durims daugiabučių laiptinėse, visuomeninės paskirties pastatuose ar privačiuose namuose. Nepritaikyti konkrečių durų parametrams arba atitarnavę skirtą durų varstymo ciklą durų pritrauktuvai sulūžta arba nusidėvi. Visais atvejais mūsų meistrai remontuoja arba pakeičia reikalingų techninių charakteristikų visų tipų durų pritrauktuvus naujais.

Durų atidarymo ribotuvai

Durų atidarymo ribotuvų paskirtis, kaip sako pats pavadinimas, – neleisti pilnai atidaryti durų. Todėl šie atidarymo ribotuvai dar vadinami atraminėmis kojelėmis ir savo funkcijomis iš esmės skiriasi nuo durų skląsčių-ribotuvų.

Grindinis durų atidarymo ribotuvas apsaugo už durų esančius paviršius nuo pažeidimų

Grindinis durų atidarymo ribotuvas apsaugo už durų esančius paviršius nuo pažeidimų.

Sieninis durų atidarymo ribotuvas apsaugo sieną nuo galimo išdaužimo durų varstymo metu

Sieninis durų atidarymo ribotuvas apsaugo sieną nuo galimo išdaužimo durų varstymo metu.

Grindiniai, sieniniai bei sieniniai-mechaniniai vidaus durų ribotuvai, apsaugo sienas arba už durų varčios esančius baldus, veidrodžius ir kitus daiktus nuo sugadinimo ar sudaužymo, jei durys plačiai atsivertų, ir durų rankena atsitrenktų į jų paviršius.

Sieniniai-mechaniniai ribotuvai neleidžia pernelyg plačiai atverti durų. Dėl šios funkcijos durų atidarymo ribotuvai dar vadinami ribotuvais-pritrauktuvais ir sėkmingai naudojami ne tik vidaus, bet lauko durų apsaugai nuo trankymosi.

Durų sandarikliai, tarpinės

Kad durys pilnai atliktų ne tik saugumo funkciją, bet ir nepraleistų dulkių, triukšmo, drėgmės bei šilumos, naudojami įvairūs durų sandarikliai ir tarpinės. Prieš efektyviai užsandarinant duris, būtina sureguliuoti durų geometriją. Kitu atveju tarpinės neatliks savo paskirties: durų neužsandarins arba trukdys jas sandariai uždaryti, ir todėl gali kilti spynos rakinimo problemų.

Durų sandarinimo šepetėliai, negadinantys grindų, tvirtinami po durų apačia

Durų sandarinimo šepetėliai, negadinantys grindų, tvirtinami po durų apačia.

Minkštos gumos elastingomis tarpinėmis sandarinamas durų perimetras

Minkštos gumos elastingomis tarpinėmis sandarinamas durų perimetras.

Durų sandarinimo tarpinės gaminamos iš elastingos minkštos gumos ir šiuolaikinėse šarvo duryse įmontuojamos durų gaminimo metu. Tačiau durų sandarinimo tarpinės susidėvi ir plyšta per 5–7 metus, todėl jas tenka pakeisti naujomis. Sandariname įvairios paskirties pastatų visų modelių ir medžiagų nesandarias duris: šarvuotas, medines, stiklines, plastikines, kompozicines.

Minkšta, speciali durų apačiai skirta tarpinė, sulaikanti šalto oro sroves, garsą, šviesą ir dulkes

Minkšta, speciali durų apačiai skirta tarpinė, sulaikanti šalto oro sroves, garsą, šviesą ir dulkes.

Automatinis slenkstis priglunda prie grindų duris uždarius ir pasikelia, jas atidarant

Automatinis slenkstis priglunda prie grindų duris uždarius ir pasikelia, jas atidarant.

Medinių lauko durų slenkstis iš lauko pusės metaliniu paviršiumi, apsaugančiu nuo spartaus nusidėvėjimo

Medinių lauko durų slenkstis iš lauko pusės metaliniu paviršiumi, apsaugančiu nuo spartaus nusidėvėjimo .

Automatiniai durų slenksčiai

Automatiniai durų slenksčiai yra sparčiai populiarėjantis durų priedas, tobulai užsandarinantis durų apačią jas uždarius ir nepaliekantis iškilusiojo slenksčio, jas atidarius. Tai specialių šepetėlių arba labai tvirtos gumos tarpinių konstrukcija, montuojama namo, buto ir kitų patalpų vidinių durų apačioje. Automatiniai durų slenksčiai stabdo pro durų apačią galintį patekti oro srautą, dulkes, skersvėjus, izoliuoja garsą, temperatūrą, šviesą.

Durų atidarymo metu automatinis slenkstis šiek tiek pasikelia. Duris uždarius, slenkstis nusileidžia iš durų apačios ir švelniai bei tyliai prisispaudžia prie grindų, užsandarindamas tarpą tarp grindų ir durų. Šie slenksčiai gali būti montuojami prie visų medžiagų lauko ir vidaus durų jų gamybos metu. Kaip ir bet kuri durų detalė, per ilgesnį laiką automatiniai slenksčiai susidėvi arba sulūžta. Tuomet atitarnavusius šiuos durų slenksčius pakeičiame naujais arba suremontuojame.

Klasikiniai iškilieji durų slenksčiai

Atnaujiname, remontuojame, montuojame ir keičiame įvairius klasikinius namo durų bei visuomeninių patalpų lauko ir išorinių buto durų įvairaus senumo slenksčius. Naujos kartos slenksčiai nuolat tobulėja kaip ir pačios durys su visais priedais, neapsiribodami vien tik per daugelį amžių įprasta paskirtimi, elementaria konstrukcija ir išvaizda.

Papildomai užsandarintas medinių lauko durų namo slenkstis

Papildomai užsandarintas medinių lauko durų namo slenkstis.

Priklausomai nuo durų paskirties ir užsakovo poreikių, montuojame šių techninių charakteristikų naujos kartos slenksčius:

Nerūdijančio plieno vertikaliai nerakinamų namo lauko durų slenkstis, dengtas ąžuolo apdaila su tarpine yra šiltas, nes nėra šalčio tilto

Nerūdijančio plieno vertikaliai nerakinamų namo lauko durų slenkstis, dengtas ąžuolo apdaila su tarpine yra šiltas, nes nėra šalčio tilto.

Tvirtas nerūdijančio plieno vertikalia kryptimi nerakinamų namo durų slenkstis su papildoma sandarinimo tarpine labiau izoliuoja lauko šaltį

Tvirtas nerūdijančio plieno vertikalia kryptimi nerakinamų namo durų slenkstis su papildoma sandarinimo tarpine labiau izoliuoja lauko šaltį.

Klasikiniai slenksčiai gaminami su įvairiais išvardintų požymių deriniais. Pvz., namo lauko durų slenksčiai dažniausiai neturi skylių vertikaliam durų rakinimui, nes duris saugo ne vien tik spyna, bet ir kitos šiuolaikinės apsaugos priemonės. Namo durų slenkstį veikia lauko sąlygos, todėl geriau pasirinkti labiau sandarinamus, šiltus slenksčius.

Išorinių buto durų slenksčiai neturi tiesioginių sąsajų su lauku, todėl tikslinga labiau koncentruotis į jų saugumo padidinimą su galimybe rakinti duris ir vertikaliais kaiščiais, įeinančiais į jiems skirtą specialią slenksčio ertmę.

Visuomeninių patalpų durų, skirtų intensyviam žmonių srautui, nerūdijančio plieno slenkstis be bortelio su numatytu vertikaliu durų rakinimu

Visuomeninių patalpų durų, skirtų intensyviam žmonių srautui, nerūdijančio plieno slenkstis be bortelio su numatytu vertikaliu durų rakinimu.

Buto išorinių durų slenkstis su papildomo vertikalaus durų rakinimo kaiščiui skirta ertme ir iškiliu sandarinimo borteliu

Buto išorinių durų slenkstis su papildomo vertikalaus durų rakinimo kaiščiui skirta ertme ir iškiliu sandarinimo borteliu.

Visuomeninių patalpų lauko durų slenksčiai, praleidžiantys labai didelius žmonių srautus, dažniau montuojami iš tvirto nerūdijančio plieno. Geriau juos rinktis be medžio paviršiaus, kad nenusidėvėtų, ir be sandarinimo bortelių, kad neužkliūtų žmonės, ypač maži vaikai ir garbaus amžiaus senjorai.

Pritrauktuvų, sandariklių, slenksčių ir jų montavimo darbų kaina

Durų priedai, montavimo darbai
Kaina* Eur nuo
Durų pritrauktuvas
50
Lauko durų pritrauktuvo montavimo darbai
50
Durų sandarikliai, tarpinės
20
Sandarinimo tarpinių keitimas
20
Nerūdijančio plieno slenkstis
30
Nerūdijančio plieno slenksčio montavimo darbai
20
Automatinis durų slenkstis
60
Automatinio slenksčio montavimo darbai
70
Konsultacija visais durų priedų remonto klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą