Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Darbai su interjero dizaineriais

Darbai su interjero dizaineriais

Durys yra akivaizdi
reprezentacinė namo detalė.

Visos durys, kaip ir visi vartojamosios paskirties daiktai, turi savo egzistavimo, arba atėjimo į rinką, pradžią, populiarumo kilimą, didžiausios paklausos laikotarpį „ant bangos“, vartojimo kritimą ir pabaigą. Ankstesnės kartos šarvuotų durų apdaila skiriasi nuo šiuolaikinių savo medžiagomis, spalvų gama, varčios paviršiaus tekstūra, gamybos technologija, raštų įvairove ir apskritai bendru stiliumi, nekalbant jau apie durų ir jų apdailos skydų nusidėvėjimą.

MDF dažytos šiuolaikinės namo šarvuotos lauko durys su stiklo paketais, išfrezuotais ornamentais su apvadais ir durų „karūna“

MDF dažytos šiuolaikinės namo šarvuotos lauko durys su stiklo paketais, išfrezuotais ornamentais su apvadais ir durų „karūna“.

MDF dažytos šiuolaikinės namo šarvuotos durys su sandariu slenksčiu, stiklo šaliduriais, viršduriu bei derančia prie interjero „karūna“

MDF dažytos šiuolaikinės namo šarvuotos durys su sandariu slenksčiu, stiklo šaliduriais, viršduriu bei derančia prie interjero „karūna“.

Dėl įvairių priežasčių praradusius savo išvaizdą lauko durų skydus keičiame naujais, populiarių spalvų bei raštų, pagamintais iš atsparesnių drėgmei plokščių. Būsto savininko pageidavimu, abi durų puses atnaujiname nebūtinai vienu metu ir nebūtinai visiškai vienodais skydais. Tačiau bet kuriuo atveju nauji, tvirti ir patvarūs estetiški šarvo durų apdailos skydai kiekvieno užsakovo pasirinktomis medžiagomis ir šiuolaikiniu durų išvaizdos stiliumi suteikia šarvo durims „antrąjį gyvenimą“.

Priklausomai nuo šarvo durų paskirties, užsakovo skonio, būsto eksterjero bei interjero ir kitų pasirinkimo kriterijų, kiekvienu individualiu atveju pasiūlome labiausiai poreikius atitinkančius durų skydus iš jiems skirtų plokščių. Šiuo metu populiarios yra medžio dulkių, medžio drožlių, medžio masyvo plokštės bei jų paviršiaus apdailos būdai – frezuotos, dažytos, laminuotos arba faneruotos. Tai pagrindinės šarvuotų durų apdailos skydų medžiagų techninės charakteristikos su gausia spalvų ir medžio raštų imitacijos įvairove.

Kiekvieno būsto kiekviena durų pusė savo stiliumi, spalva ir skydo paviršiaus elementais yra neatsiejama būsto visumos dalis

Kiekvieno būsto kiekviena durų pusė savo stiliumi, spalva ir skydo paviršiaus elementais yra neatsiejama būsto visumos dalis.

Kairėje – vidinės šarvo durų pusės medžio drožlių laminuoto skydo LMDP paviršius, imituojantis pilko ąžuolo raštą; dešinėje – išorinės pusės medžio dulkių plokštės dažytas antracito spalvos skydas

Kairėje – vidinės šarvo durų pusės medžio drožlių laminuoto skydo LMDP paviršius, imituojantis pilko ąžuolo raštą; dešinėje – išorinės pusės medžio dulkių plokštės dažytas antracito spalvos skydas.

Šiuo metu yra populiarios skirtingų vidaus ir išorės spalvų šarvo durys: išorinė – dažniausiai pilka antracitas, kodas 7016, o vidinės pusės spalva ir raštų elementai taikomi prie interjero. Nors keičiamos šarvo durų abi pusės gali būti skirtingos išvaizdos, tačiau jos yra tarpusavyje derančio stiliaus.

Kaip dirbame su užsakovo pakviestais interjero dizaineriais?

Šarvuotos lauko durys yra akivaizdi reprezentacinė ir neatsiejama visų pastatų detalė. Norint tą detalę susikurti ne tik estetišką ir saugią, bet ir išskirtinai originalią, unikalią, užsakovai kartais pasikviečia profesionaliai dirbančius interjero dizainerius. Tuomet mes gaminame šarvo durų skydus pagal dizainerio parengtą šarvo durų abiejų pusių išvaizdos projektą, skirtą būsto interjerui ir eksterjerui.

Kai užsakovas dirba su interjero dizaineriu, mes gaminame šarvo durų skydus pagal dizainerio projektą

Kai užsakovas dirba su interjero dizaineriu, mes gaminame šarvo durų skydus pagal dizainerio projektą.

Turėdami beveik 25 metus durų remonto ir jų atnaujinimo patirties, pasiūlome užsakovui naujus, originalius šarvo durų apdailos skydų sprendimus, natūraliai įsiliejančius į bendrą būsto interjerą bei eksterjerą. Jeigu būsto savininkas yra pakvietęs interjero dizainerį, atnaujinamų durų estetinį ir techninį sprendimą aptariame visi kartu ir išpildome pagal dizainerio su užsakovu patvirtintą viziją.

 Išorinės būsto durys yra pirmiausiai pastebima akivaizdi reprezentacinė detalė

Išorinės būsto durys yra pirmiausiai pastebima akivaizdi reprezentacinė detalė.

Profesionalūs interjero dizaineriai padeda pasirinkti durų spalvą bei raštą, tinkantį prie jų pačių sukurto interjero stiliaus, kurio neatsiejama dalimi yra šarvuotos lauko, o kartais - ir vidinių patalpų durys. Bet kurios paskirties pastatų šarvo durų spalvą, varčios skydo raštą ir apskritai stilių pritaikome prie namo, buto bei visuomeninės paskirties patalpų bendro stiliaus.

Tai reiškia, kad būsto savininko ir dizainerio vaizduotės neapribojame turimais šarvuotų durų skydo spalvų bei raštų pavyzdžiais, bet ir sukuriame naujus originalius variantus, suderintus interjero dizainerio su užsakovu. Būsto savininkas pasirenka ne tik durų skydo spalvą iš pasiūlytos spalvų skalės, bet ir frezuojamus durų raštus, kurių linijos ir formos taip pat įsilieja į vyraujančių interjero elementų ir jų spalvų harmoningą visumą.

Šarvo durų skydų keitimo kaina

Papildomai nevertiname gaminamų durų skydų išvaizdos ir stiliaus originalumo nei pagal interjero dizainerio parengtą individualų projektą, nei sukurtą mūsų pačių. Durų skydų keitimo kaina priklauso nuo medžiagų kainos ir apdailos darbų sudėtingumo bei apimties.

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą