Durų remontas, šarvo durų atnaujinimasKauno, Vilniaus, Klaipėdos apskrityse

Spynų saugumą padidinantys priedai

Spynų saugumą padidinantys priedai

Neverta rizikuoti viskuo,
ką saugo nepatikima durų spyna.

Spynų ir jų cilindrų papildoma apsauga

Patvariomis grūdinto manganinio plieno plokštelėmis dažniau apsaugomi šarvo durų spynų korpusai, o medinių durų spynose grūdinto plieno įtaisu (protektoriumi) apsaugomi jų cilindrai. Tačiau techninės galimybės leidžia montuoti ir spynų apsaugos plokšteles, ir jų cilindrų apsaugos priedus tiek šarvo, tiek medinėse duryse.

Ši spynų ir jų cilindrų apsauga gali būti montuojama ir naujose duryse, ir apsisprendus padidinti durų bei spynų saugumą vėliau arba spynos keitimo metu. Jei spyna duryse jau įmontuota, ją reikia išimti, išardyti, įmontuoti apsauginę plokštelę, vėl surinkti spyną ir įmontuoti atgal į duris.

Plokštelinės spynos korpuso labai kieto grūdinto manganinio plieno nepragręžiamos apsauginės plokštelės tvirtinamos ant visos spynos.

Cilindrinės durų spynos korpuso apsauginė nepragręžiama manganinio plieno plokštelė

Cilindrinės durų spynos korpuso apsauginė nepragręžiama manganinio plieno plokštelė.

Cilindrinės durų spynos apsaugančio cilindrą įtaiso dalis, tvirtinama išorinėje durų pusėje, tačiau prisukama iš vidinės durų pusės

Cilindrinės durų spynos apsaugančio cilindrą įtaiso dalis, tvirtinama išorinėje durų pusėje, tačiau prisukama iš vidinės durų pusės.

Plokštelinės durų spynos korpuso apsauginė nepragręžiama manganinio plieno plokštelė

Plokštelinės durų spynos korpuso apsauginė nepragręžiama manganinio plieno plokštelė.

Cilindrinės spynos korpuso manganinio plieno apsauginę plokštelę nuo pragręžimo montuojame tarp varčios ir spynos visos plokštumos. Išorinėje durų pusėje šios plokštelės nesimato.

Spynos cilindro (šerdelės) matomą dalį išorinėje durų pusėje visiškai uždengiame grūdinto plieno tvirta specialia detale, paliekant tik skylutę raktui. Taip apsaugotos spynos cilindro nėra galimybių nulaužti arba nudaužti, nes cilindras yra nepasiekiamas jokiais įrankiais. Šis durų išorėje spynos cilindrą saugantis priedas yra prisuktas iš vidinės durų pusės, todėl išorinėje durų pusėje jo nuimti neįmanoma.

Spynos cilindro apsaugos montavimas išorinėje šarvo durų pusėje

Spynos cilindro apsaugos montavimas išorinėje šarvo durų pusėje.

Spynos cilindro montavimo baigiamieji darbai vidinėje šarvo durų pusėje

Spynos cilindro montavimo baigiamieji darbai vidinėje šarvo durų pusėje.

Iš savo jau 3-iąjį dešimtmetį skaičiuojamos šio darbo patirties atsakingai konstatuojame, kad būstas su spynų apsaugos plokštelėmis ir su spynos cilindro apsaugos įtaisu yra daug saugesnis. Norint pragręžti spynas, apsaugotas tokiomis tvirtomis plokštelėmis, reikalinga speciali įranga ir ženkliai daugiau laiko. Todėl nusikaltėliams, bandantiems patekti į butą, šis spynų apsaugos būdas yra papildoma kliūtis.

Spynos kaiščių išplėtimo sistema, jos keitimas, remontas

Šiuolaikinės durų gamybos technologijos leidžia padidinti plokštelinių ir cilindrinių spynų kaiščių kiekį naujose šarvuotose lauko arba buto išorinėse duryse. T. y. durų viršuje ties stakta ir apačioje ties slenksčiu durų gamybos metu dar galima įmontuoti po 2–3 papildomus horizontalius kaiščius, lygiagrečius spynų kaiščiams, ir po 1-2 papildomus kaiščius, įsitvirtinančius į durų staktą viršuje ir į slenkstį apačioje. Visa kaiščių išplėtimo sistema valdoma vienu ir tuo pačiu plokštelinės spynos raktu.

Spynos kaiščių išplėtimo sistema montuojama durų gamybos metu, mes tik remontuojame – priveržiame arba pakeičiame naujais kaiščiais per ilgesnį laiką sudilusius, atsipalaidavusius arba iškritusius tiek pagrindinės spynos kaiščius, tiek papildomus. Sumontuoti šią kaiščių išplėtimo sistemą jau įstatytose duryse yra labai sudėtinga, todėl neverta.

Plokštelinės spynos kaiščių išplėtimo sistema su dviem papildomais horizontaliais kaiščiais šarvo durų apačioje

Plokštelinės spynos kaiščių išplėtimo sistema su dviem papildomais horizontaliais kaiščiais šarvo durų apačioje.

Jeigu kaiščių išplėtimo sistemoje atsipalaiduoja viršutiniai vertikalūs kaiščiai – spyna rakinama sunkiau; atsipalaidavus apatiniams kaiščiams ir įstrigus į jiems skirtą slenksčio ertmę, spyna užstringa neatrakinamai. Tokiu atveju tenka kviesti avarinio durų atidarymo meistrą. Kad taip nenutiktų, geriau kviesti spynų meistrą, vos pastebėjus pačius silpniausius bet kurios spynos rakinimo pokyčius.

Spynų saugumą padidinančių priedų ir jų montavimo kaina

Spynų saugumo priedai, montavimas
Kaina* Eur nuo
Plokštelinių spynų korpuso apsauginė plokštelė nuo pragręžimo
40
Cilindrinių spynų korpuso apsauginė plokštelė
30
Grūdinto plieno plokštelės montavimas
40
Papildoma grūdinto plieno cilindro apsauga
40
Cilindro apsaugos montavimas
30
Papildomos spynos montavimas
50
Konsultacija visais spynų saugumo klausimais
Nemokama

* Detalesnės kitų durų remonto darbų kainos yra kainyne

Mob. +370 676 01168 Pasiteirauti Kviesti durų meistrą