Reikia pagalbos?

Spynos remontas ir keitimas

Durų spynos – ypatingai svarbi durų dalis, kuri užtikrinanti ne tik Jūsų turto, bet ir pačių saugumą. Sugedus ar susidėvėjus durų spynos mechanizmui, pametėtus raktus ar dėl nepatikimo durų užrakto jaučiatės nesaugūs? Drąsiai kreipkitės ir spynos remontas ne tik padės jaustis saugiau, bet sutaupys Jūsų pinigus, taip pat galime padėti durų remonto klausimais. Taisome ir įrengiame butų, laiptinių, sandėliukų, garažų, taip pat ir elektronines spynas. Dirbame su platų spynų asortimentą siūlančia įmone Lietuvoje „DREMLER” (UAB „Dremler“), naudojame žinomus ir garsius prekinius ženklus, tokius kaip MOTTURA, ASSA, DORMA, EVVA ir t. t. Todėl savo klientams siūlome aukščiausios kokybės, patikimas vokiškas, itališkas, olandiškas, švediškas ir ispaniškas spynas.

Atvykstame į vietą ir atliekame visus būtiniausius darbus, tokius kaip:

  • Durų spynų remontas – keitimas;
  • Papildomų spynų įstatymas;
  • Spynų sustiprinimas, papildomų grūdinto plieno plokščių įrengimas;
  • Apsauginių grandinėlių, skląsčių, nepragręžiamų plokštelių įrengimas;
  • Elektroninių spynų įrengimas ir taisymas įvairios paskirties durims;
  • Kita.
Spynos remontas

Ar įmanoma sužinoti, kad spyna genda?

Dažnai klientai, kuriems keičiame ar remontuojame spynas mūsų klausia ar buvo įmanoma sužinoti, kad spyna genda ir jai reikia remonto? Atsakant į šį klausimą, mes visada drąsiai sakome TAIP ir tai labai paprasta patikrinti!

Atidarius duris pabandome viršutinę spyną užrakinti bei atrakinti, tada duris uždarome ir atliekame tą patį veiksmą. Jei uždarius duris spyna rakinasi sunkiau ar reikia paspausti, tai yra pirmasis požymis, kad Jūsų spyna genda. Tikrinant apatinę spyną bandome užrakinti suktuku, galime pajausti ar spyna lengvai rakinasi, ar reikia naudoti papildomą jėgą. Jei reikia naudoti perteklinę jėgą, tai požymis, kad Jūsų spyną genda ir jai reikia remonto.

Šarvuotų durų spynoms neturi reikėti naudoti papildomos jėgos ir jos turi rakintis paprastai be didelių pastangų. Neremontuojant spynų gali tekti vėliau jas keisti naujomis, o gal net dar blogiau – galite nebepatekti į savo namus ir teks kviesti avarinį atidarymą. Todėl rekomenduojame nelaukti ir išsikviesti. Durų Remonto specialistus, kurie padės sutvarkyti visus spynų ar durų gedimus!